Urodziny w Kangurkach

Dziś Zosia obchodziła swoje 6 urodzinki. W tym wyjątkowym dniu popłynęły najlepsze życzenia oraz moc uścisków od koleżanek i kolegów. Jeszcze raz życzymy samych cudownych chwil, beztroskiej radości i uśmiechu na każdy dzień.

Dzień Mamy i Taty w Kangurkach

23 maja Kangurki wykonały piękny występ z okazji Dnia Mamy i Taty. Postanowiły podziękować za pomoc, dobre słowo i miłość, której nic nie zastąpi. Wręczyły własnoręcznie wykonane breloczki i bransoletki oraz zaprosili rodziców do pamiątkowego zdjęcia. Był to bardzo wyjątkowy dzień.

Pomoc Medyczna w Kangurkach

Dziś odbyły się zajęcia z udzielenia pierwszej pomocy przedmedycznej w której wzięły udział Kangurki. Podczas zajęć dzieci mogły poczuć się jak mali ratownicy, wiele emocji wzbudził pokaz czynności z zakresu resuscytacji wykonany na fantomie. Po zajęciach przedszkolaki wyszły na dwór gdzie mogły dokładnie obejrzeć ambulans.

Kangurki w Straży Pożarnej

Kangurki wybrały się do Państwowej Straży w Kołobrzegu. Dzięki życzliwości Panów Strażaków przedszkolaki mogły z bliska obejrzeć samochody i sprzęt pożarniczy. W trakcie rozmowy ze strażakami dowiedziały się dużo o trudnej, odpowiedzialnej i niebezpiecznej pracy.

Sadzenie truskawek w Kangurkach

Kangurki w piękny wiosenny dzień postanowiły posadzić truskawki w naszym ogródku przedszkolnym. Mamy nadzieję, że niebawem wyrosną piękne owoce.