Wycieczka do lasu

7 oraz 16 października nasze przedszkolaki uczestniczyły w wycieczce do lasu we Włościborzu. Na miejscu odbyły się ciekawe zajęcia edukacyjne, spacer po lesie oraz sportowe konkurencje. Dzieci poznały roślinność oraz ciekawostki z życia leśnych zwierzątek. Do przedszkola wróciliśmy dotlenieni oraz z uśmiechem na twarzy.

Quiz "ZAWSZE BEZPIECZNI"

16.10.2024 r. dzieci z grupy VI "Kangurki” reprezentowały nasze przedszkole w międzyprzedszkolnym quize wiedzy o bezpieczeństwie: "ZAWSZE BEZPIECZNI" organizowanym przez PM nr 7. Reprezentacja w składzie Hania, Natalia oraz Tymon  bardzo dobrze poradziła sobie z zadaniami udzielając tylko prawidłowych odpowiedzi.

Tydzień sportu

W dniach 23-27.09.2024. nasze przedszkolaki uczestniczyły w różnych aktywnościach sportowych organizowanych w ramach  XVI Europejskiego Tygodnia Sportu dla Wszystkich- XXX Turnieju Miast i Gmin.

Pierwsza pomoc - Żabki, Muchomorki i Kangurki

W ubiegłym tygodniu grupę III, VI i VII odwiedziła Pani Julia, absolwentka naszego przedszkola, która jest ratownikiem medycznym. Pani Julia wytłumaczyła dzieciom na czym polega praca ratownika medycznego, pokazała i omówiła zawartość torby ratowniczej.

Dzień Edukacji Narodowej

14 października, to bardzo ważna data dla wszystkich nauczycieli oraz obsługi przedszkola.  W piątek w naszym przedszkolu obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej był krótki program artystyczny w wykonaniu grupy IV oraz rozdanie nagród dla zasłużonych pracowników.