Pierwsza wycieczka Krasnoludków

Krasnoludki wybrały się na pierwszą wycieczkę autokarem do Skansenu Chleba w Ustroniu Morskim. Dowiedziały się jak przebiega proces wypiekania pieczywa oraz jak ciężko pracują piekarze aby dzieci mogły zjeść rano śniadanie.

Krasnoludki z wizytą w hotelu Shuum

Dzieci z grupy Krasnoludki odwiedziły mamę Wojtusia, która zaprosiła nas do hotelu Shuum, w którym pracuje. Dzieci miały możliwość "wypróbowania" hotelowych łóżek, co bardzo im się spodobało! Odwiedziły także kuchnię i dowiedziały się jak przygotowywane są posiłki dla gości.

Dziń Ziemi w Muchomorkach

W naszym przedszkolu obchodziliśmy święto naszej planety. Muchomorki rozpoczęły ten dzień od pokazu mody ekologicznej. Posadziły kwiatki i nauczyły się jak należy segregować śmieci i dbać o środowisko.

Dzień Flagi

W poniedziałek, 02.05.2022., przedszkolaki ze starszych grup wzięły udział w obchodach Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej. Dzieci wspólnie z władzami miasta i powiatu, mieszkańcami i turystami odśpiewały Mazurka Dąbrowskiego, obejrzały uroczyste podniesienie flagi narodowej przez Kompanię Honorową Garnizonu Kołobrzeg na maszt miejskiego ratusza.

Koło fotograficzne - poszukiwanie wiosny w parku nadmorskim

Grupa VI. Koło fotograficzne - poszukiwanie wiosny w parku nadmorskim. Galeria foto.