Rozstrzygnięcie konkursu na "Najładniejszą Szopkę Bożonarodzeniową"

W grudniu został ogłoszony konkurs dla dzieci i rodziców na "Najładniejszą Szopkę Bożonarodzeniową". Konkurs ten w naszym przedszkolu przeprowadzany jest od kilku lat. W tym roku w konkursie wzięło udział 19 szopek.

Urodziny Klaudynki w Kangurkach

Dzisiaj świętowaliśmy w grupie Kangurki 5-te urodzinki Klaudynki. Jeszcze raz życzymy Wszystkiego Najlepszego, dużo zdrówka, uśmiechu i spełnienia najskrytszych marzeń.

Dzień Pluszowego Misia w Kangurkach. Zapraszamy do galerii foto.

XVIII Międzprzedszkolny Przegląd Kolęd

We wtorek, 13.12.2022., na scenie Regionalnego Centrum Kultury, odbył się XVIII Międzyprzedszkolny Przegląd Kolęd pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta- Pani Anny Mieczkowskiej. Organizatorem tej uroczystości było nasze przedszkole.

Urodziny Marianki

Dzisiaj świętowaliśmy w grupie Kangurki 5-te urodzinki Mariank. Jeszcze raz życzymy spełnienia najskrytszych marzeń, uśmiechu i dużo miłości.