Dzień Chłopaka

Dzień Chłopaka rozpoczęliśmy od wręczenia przez dziewczynki chłopcom upominków, złożenia życzeń uścisków i pocałunków. Nie brakło także w tym dniu słodkiego poczęstunku dla wszystkich dzieci. W Kangurkach był to dzień, pełen wrażeń, atrakcji, radości i dobrej zabawy.

Dzień Głośnego Czytania

Dziś świętujemy DZIEŃ GŁOŚNEGO CZYTANIA. Odwiedziła nas Pani Marta z biblioteki dziecięcej z bardzo ciekawymi przygodami książkowych bohaterów. Bardzo dziękujemy za poświęcony czas.

Dzień Jabłka w Biedronkach

Z okazji Dnia Jabłka Biedronki przygotowywały pyszny i zdrowy sok jabłkowy oraz jabłkowe chipsy. Było smacznie i zdrowo a przy okazji mieliśmy możliwość ćwiczenia współpracy oraz samodzielnośc. Przypomnieliśmy sobie również kilka podstawowych zasad zdrowego odżywiania oraz bezpiecznego korzystania z urządzeń elektronicznych.

Mama Jasia czyta Biedronkom

Nasza grupę odwiedziła pani Edyta - mama Jasia, dzięki której dzieci po raz kolejny przekonały się, że czytanie jest fajne. Bardzo dziękujemy za poświęcony czas i przeczytanie ciekawych bajek, których dzieci słuchały z dużym zaciekawieniem.

Czerwone jabłuszko

"Małe czerwone jabłuszko, tańczy dziś pod drzewem z gruszka", czyli DZIEŃ JABŁKA W GRUPIE VI. Zabawy taneczne, praca plastyczna, przygotowanie suszonych jabłuszek oraz piękna sesja zdjęciowa- tak spędziliśmy dzisiejszy dzień.