Wielkanocni Eksperci w Kangurkach

Przez cały tydzień Kangurki przygotowywały się do Świąt Wielkiej Nocy. Eksperci: Jaś, Zosia, Adam, Mikołaj, Jonas, Stefan i Zuzia opowiedzieli o zwyczajach, tradycjach i potrawach związanych z nadchodzącymi świętami. Wszyscy przygotowani byli perfekcyjnie- dzieci rozwijały mowę, doskonaliły umiejętność szukania informacji z różnych źródeł.

Dzień Kobiet w Kangurkach

8 marca to wyjątkowy dzień w roku - Dzień Kobiet. W tym szczególnym dniu wszyscy chłopcy składali życzenia dziewczynkom, nie obyło się bez cukierków i drobnych upominków. Z dziewczęcych buź uśmiech nie schodził przez calutki dzień a na koniec tego cudownego dnia wszyscy wybraliśmy się na lody.

Kangurki w Bibliotece

Pod koniec lutego Kangurki wybrały się do Miejskiej Biblioteki Publicznej, gdzie miały przyjemność zobaczenia oryginalnej wystawy dotyczącej niegdyś popularnych zawodów. Dawne zawody w miniaturze to intrygująca lekcja historii życia codziennego.

Kangurki w szkole

5 marca Kangurki wybrały się do miejsca, w którym już niedługo rozpoczną swoją przygodę. Celem wizyty w SP 7 było wzbogacenie doświadczeń i wiadomości dzieci związanych ze szkołą. Przedszkolaki były zachwycone, już teraz odliczają dni do pierwszego dzwonka.

Urodzinki w Kangurkach

W lutym swoje 7-me urodziny obchodzili: Marcelinka, Jaś Jonas oraz Antek. Jeszcze raz najlepsze życzenia: dużo zdrowia i słonka, humoru dobrego, życia kolorowego. I wielkich wrażeń przy spełnianiu marzeń ! Niech wspomnienia ze wspólnej zabawy zostaną w pamięci!