Rozstrzygnięcie konkursu na "Najładniejszą Szopkę Bożonarodzeniową"

W grudniu został ogłoszony konkurs dla dzieci i rodziców na "Najładniejszą Szopkę Bożonarodzeniową". Konkurs ten w naszym przedszkolu przeprowadzany jest od kilku lat. W tym roku w konkursie wzięło udział 19 szopek.

Urodziny Klaudynki w Kangurkach

Dzisiaj świętowaliśmy w grupie Kangurki 5-te urodzinki Klaudynki. Jeszcze raz życzymy Wszystkiego Najlepszego, dużo zdrówka, uśmiechu i spełnienia najskrytszych marzeń.

XVIII Międzprzedszkolny Przegląd Kolęd

We wtorek, 13.12.2022., na scenie Regionalnego Centrum Kultury, odbył się XVIII Międzyprzedszkolny Przegląd Kolęd pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta- Pani Anny Mieczkowskiej. Organizatorem tej uroczystości było nasze przedszkole.

Dzień Pluszowego Misia w Kangurkach. Zapraszamy do galerii foto.

Urodziny Marianki

Dzisiaj świętowaliśmy w grupie Kangurki 5-te urodzinki Mariank. Jeszcze raz życzymy spełnienia najskrytszych marzeń, uśmiechu i dużo miłości.

Żabki mają swoje drzewo

W ramach koła przyrodniczego, Żabki samodzielnie wybrały w parku "grupowe drzewo": KASZTANOWIEC POSPOLITY, które będą obserwowały aż do wakacji. Celem naszych obserwacji przyrodniczych będzie przede wszystkim poznawanie cyklu rozwojowego drzewa, dostrzeganie zmian w jego wyglądzie, rozwijanie spostrzegawczości, myślenia przyczynowo - skutkowego oraz zainteresowań przyrodniczych.

Urodzinki Mikołaja w Kangurkach

Dzisiaj świętowaliśmy w grupie Kangurki 5-te urodzinki Mikołaja, któremu jeszcze raz życzymy dużo uśmiechu, zdrowia i spełnienia najskrytszych marzeń.

Urodzinki Antosia

Kangurki świętowały w czwartek kolejne urodzinki. Tym razem 5 lat skończył Antoś, któremu jeszcze raz życzymy samych cudownych chwil.

Projekt szarlotka

Kangurki cały tydzień poszerzały swoją wiedzę na temat szarlotki, jabłek i wszystkiego co jest potrzebny do upieczenia tego pysznego ciasta, które jak się okazało wyszło im fenomenalnie.

Wycieczka do lasu

Kangurki wybrały się na wycieczkę do lasu w Nadleśnictwie Tychowo "Akademia Leśnej Przygody". Była to doskonała okazja do rozbudzenia zainteresowań otaczającą przyrodą, poznanie lasu z bliska i wzbogacenie wiedzy.