Dzień Chłopaka

Dzień Chłopaka rozpoczęliśmy od wręczenia przez dziewczynki chłopcom upominków, złożenia życzeń uścisków i pocałunków. Nie brakło także w tym dniu słodkiego poczęstunku dla wszystkich dzieci. W Kangurkach był to dzień, pełen wrażeń, atrakcji, radości i dobrej zabawy.

Dzień Głośnego Czytania

Dziś świętujemy DZIEŃ GŁOŚNEGO CZYTANIA. Odwiedziła nas Pani Marta z biblioteki dziecięcej z bardzo ciekawymi przygodami książkowych bohaterów. Bardzo dziękujemy za poświęcony czas.

Mama Jasia czyta Biedronkom

Nasza grupę odwiedziła pani Edyta - mama Jasia, dzięki której dzieci po raz kolejny przekonały się, że czytanie jest fajne. Bardzo dziękujemy za poświęcony czas i przeczytanie ciekawych bajek, których dzieci słuchały z dużym zaciekawieniem.

Dzień Jabłka w Biedronkach

Z okazji Dnia Jabłka Biedronki przygotowywały pyszny i zdrowy sok jabłkowy oraz jabłkowe chipsy. Było smacznie i zdrowo a przy okazji mieliśmy możliwość ćwiczenia współpracy oraz samodzielnośc. Przypomnieliśmy sobie również kilka podstawowych zasad zdrowego odżywiania oraz bezpiecznego korzystania z urządzeń elektronicznych.

Czerwone jabłuszko

"Małe czerwone jabłuszko, tańczy dziś pod drzewem z gruszka", czyli DZIEŃ JABŁKA W GRUPIE VI. Zabawy taneczne, praca plastyczna, przygotowanie suszonych jabłuszek oraz piękna sesja zdjęciowa- tak spędziliśmy dzisiejszy dzień.

Dzień Przedszkolaka u Biedronek

Z tej okazji Dnia Przedszkolaka Biedronki zamieniły się w małych kucharzy i samodzielnie wykonały pyszne pizzerki. Miały również okazję do odwiedzenia naszej przedszkolnej kuchni. Na dzieci czekał wspólny poczęstunek, malowanie twarzy oraz zabawy przy muzyce. Naszym przedszkolakom życzymy jeszcze raz wszystkiego najlepszego.

Urodziny Zuzi

Kangurki świętowały kolejne urodzinki - tym razem swoje 5 lat skończyła Zuzia, której jeszcze raz życzymy dużo uśmiechu, radości i samych szczęśliwych chwil.

Sportowy Turniej Miast i Gmin

W dniach 13.09.-19.09.2022. nasze przedszkolaki uczestniczyły w różnych aktywnościach sportowych organizowanych w ramach XIV Europejskiego Tygodnia Sportu dla Wszystkich; XXVIII Turnieju Miast i Gmin.

Międzynarodowy Dzień Kropki

16 września obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Kropki. Kangurki tego dnia przyszły ubrane w kropki, czekało na nich wiele zabaw i kropkowa sesja zdjęciowa.

Dzień Kropki w Biedronkach

Dzisiaj obchodziliśmy w grupie Biedronek Dzień Kropki. Poznaliśmy historię małej Vashti, która mimo tego że nie wierzyła w swoje możliwości odkryła swój talent malując różnego rodzaju kropki.