Grupa VI Kangurki przedstawienie "Wilk i Koźlątka"

Kangurki na przedstawieniu "Wilk i Koźlątka". 4 grudnia Przedszkolaki wybrały się do Szkoły Podstawowej nr 4 im. Bohaterów I Armii Wojska Polskiego w Kołobrzegu na przedstawienie teatralne w wykonaniu uczniów kl. 2b. Kangurki oglądały występ aktorów z wielkim zaangażowaniem w ciszy i skupieniu. Bardzo dziękujemy za zaproszenie.

Grupa VI Kangurki Prawa Dziecka

Obchody Praw Dziecka Kangurki. W ramach obchodów Praw Dziecka troje reprezentantów z grupy Kangurki: Matylda, Stefan i Jonas uczestniczyło w teście wiedzy o Pawach Dziecka w Miejskim Przedszkolu Integracyjnym nr 6 w Kołobrzegu.

Grupa VI Andrzejki w Kangurkach

Andrzejki w Kangurkach. Kangurki świętowały ten magiczny dzień we wspaniałej atmosferze. Były ciasteczka z wróżbą, losowanie kartek z wymarzonym zawodem, lanie wosku, układanie butów i wiele innych budzących radość i zachwyt wróżb. Nie zabrakło zabaw tanecznych i słodkiego poczęstunku.

Grupa VI Zabawy Kangurków na śniegu

Kangurki na śniegu. Kangurki korzystały z uroków pogody, bawiły się na śniegu Oddały się zimowemu szaleństwu, lepiąc śnieżne budowle, rzucając śnieżkami, turlając kulę. To był bardzo aktywny i twórczy czas.

Grupa VI- Kangurki Urodziny Marianki

Urodzinki Marianki w Kangurkach. W listopadzie świętowaliśmy 6-te urodzinki Marianki, jeszcze raz życzymy uśmiechu, zdrowia, radości, przyjaźni wielkich i małych, wielu przygód niebywałych.

XII Międzynarodowa Daltońska Konferencja "Wolność czy samowola? W poszukiwaniu równowagi"

Delegacja z Przedszkola Miejskiego nr 8 w Kołobrzegu w dniach od 24 do 25 listopada uczestniczyła w XII Międzynarodowej Daltońskiej Konferencji pod hasłem: "Wolność czy samowola? W poszukiwaniu równowagi".

Zdrowie naszym skarbem

W tym tygodniu realizujemy temat "Zdrowie naszym skarbem". W poszukiwaniu witamin wybraliśmy się do zaprzyjaźnionego warzywniaka i pobliskiej apteki. W warzywniaku spotkaliśmy mamusię Zosi która opowiedziała nam jakie witaminy możemy spotkać w owocach i warzywach, przypomniała nam również że chronią one nasz organizm przed bakteriami, chorobami i wirusami.

Rozstrzygnięcie konkursu na "Najładniejszy Różaniec"

W październiku odbył się konkurs na "Najładniejszy Różaniec". Pragnę serdecznie podziękować dzieciom i ich Rodzicom z grup III, IV, V, VI za przygotowanie pięknych różańców. Na konkurs wpłynęło 26 prac, w których zastosowano ciekawe materiały.

Przedszkolaki chętnie pomagają

Zorganizowana w naszym przedszkolu zbiórka karmy dla podopiecznych Kołobrzeskiego schroniska zakończyła się sukcesem. Dziękujemy serdecznie wszystkim, którzy wspierali naszą akcję. Cała zgromadzona karma trafiła do potrzebujących zwierząt.

Ogólnopolski Projekt Edukacyjny "Serdeczna karteczka"

Kangurki w ramach Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego "Serdeczna karteczka" wykonały pierwszą kartkę z życzeniami i pozdrowieniami dla kurierów i przewoźników.