Pierwsza wycieczka Krasnoludków

Krasnoludki wybrały się na pierwszą wycieczkę autokarem do Skansenu Chleba w Ustroniu Morskim. Dowiedziały się jak przebiega proces wypiekania pieczywa oraz jak ciężko pracują piekarze aby dzieci mogły zjeść rano śniadanie.

Krasnoludki z wizytą w hotelu Shuum

Dzieci z grupy Krasnoludki odwiedziły mamę Wojtusia, która zaprosiła nas do hotelu Shuum, w którym pracuje. Dzieci miały możliwość "wypróbowania" hotelowych łóżek, co bardzo im się spodobało! Odwiedziły także kuchnię i dowiedziały się jak przygotowywane są posiłki dla gości.

Dzień Flagi

W poniedziałek, 02.05.2022., przedszkolaki ze starszych grup wzięły udział w obchodach Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej. Dzieci wspólnie z władzami miasta i powiatu, mieszkańcami i turystami odśpiewały Mazurka Dąbrowskiego, obejrzały uroczyste podniesienie flagi narodowej przez Kompanię Honorową Garnizonu Kołobrzeg na maszt miejskiego ratusza.

Dziń Ziemi w Muchomorkach

W naszym przedszkolu obchodziliśmy święto naszej planety. Muchomorki rozpoczęły ten dzień od pokazu mody ekologicznej. Posadziły kwiatki i nauczyły się jak należy segregować śmieci i dbać o środowisko.

Koło fotograficzne - poszukiwanie wiosny w parku nadmorskim

Grupa VI. Koło fotograficzne - poszukiwanie wiosny w parku nadmorskim. Galeria foto.

Koło fotograficzne realizuje nowe doświadczenia

Grupa VI. Koło fotograficzne realizuje nowe doświadczenia. Galeria foto.

Grupa V w bibliotece

Grupa V po raz kolejny odwiedziła Bibliotekę dla dzieci. Przedszkolaki wysłuchały bajkę o sympatycznym słoniu Elmerze, który wie, że bycie innym nie oznacza gorszym lecz wyjątkowym, dzieci wykonały pracę plastyczną, oddały przeczytane oraz wypożyczyły nowe książki, które umilą nam popołudnia w przedszkolu.

Moja eko - zabawka

Miło nam ogłosić, iż zakończyliśmy już Międzyprzedszkolny Konkurs Plastyczno - Techniczny pt. "Moja eko - zabawka", organizowany przez nasze przedszkole. Wszystkie dostarczone prace są piękne i bardzo pomysłowe :) Bardzo dziękujemy za udział w konkursie.

W świątecznym nastroju u Tygrysków

W świątecznym nastroju u Tygrysków - galeria foto.

Co słychać w grupie V?

Plan daltoński w grupie Tygrysków. Dla naszych przedszkolaków ważne jest, aby umożliwić im samodzielną zabawę, pracę i edukację. Mamy odpowiednio urządzoną przestrzeń, w której dziecko czuje się bezpiecznie, gdzie panują jasne, przewidywalne zasady.