Tydzień Sportu

"Żaden lek nie zastąpi ruchu" to hasło przewodnie tegorocznej edycji Europejskiego Tygodnia Sportu dla Wszystkich - Sportowego Turnieju Miast i Gmin. Naczelnym celem jest wzmożenie motywacji do zwiększenia aktywności ruchowej.

Nasza placówka, podobnie jak w latach ubiegłych, włączyła się w tę akcję. W dniach 21.09.-27.09.2021. w przedszkolu było bardzo "sportowo". Wśród aktywności pojawiły się: zumba, zabawy z chustami animacyjnymi, aerobik, tor przeszkód, zabawy z Drużyną Kangura. Dodatkowo grupy starsze mogły wziąć udział w treningach tenisa, karate, piłki nożnej. Nasze przedszkolaki bardzo aktywnie uczestniczył we wszystkich konkurencjach, zabawach ruchowych i po raz kolejny udowodniły, że są bardzo wysportowane.

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w organizację minionego tygodnia. Szczególne podziękowania dla klubu TENIS PARK KOŁOBRZEG, KYOKUSHIN KARATE KOŁOBRZEG BUNTAI oraz Szkoły Podstawowej nr 7 w Kołobrzegu.